הבוגרים שלנו מספרים 

"נרשמתי לקורס המדריכים בסטודיו פליי בלי הכרות מוקדמת עם הסטודיו. כבר בשיחה הראשונה עם גל ותמיר הבנתי שמדובר באנשי מקצוע מהשורה הראשונה, שלוקחים ברצינות את הדרכת הפילאטיס, מתאימים את השיעור באופן אינדוודואלי לכל תלמיד ודורשים מהמדריכים לעתיד לעמוד בסטנדרט הגבוה שהציבו לסטודיו . יותר מזה, הרגשתי שמדובר בסטודיו ביתי ושלא אהיה בו עוד אחת מיני מדריכות רבות. 

לשמחתי צדקתי והגעתי למקום הכי טוב שיכולתי לבקש לעצמי, והיום אני מלמדת בסטודיו פליי ובמקומות נוספים, ומרגישה שהיסודות והידע שקבלתי בקורס משרתים אותי בכל שיעור שאני מעבירה." הילה עטיה, בוגרת קורס מזרן ומכשירים, אוקטובר 2014

 

 לסטודיו פליי הגעתי כמתאמנת לאחר שהתאמנתי בעבר במקומות שונים ומהרגע הראשון היה לי ברור שהגעתי למקום הנכון.

לכן, כשהחלטתי להפוך למדריכה לא היו לי התלבטויות לגבי המקום שבו אני רוצה ללמוד. היחס האישי ותשומת הלב, הדיוק, העומק והירידה לפרטים, בנוסף כמובן למקצועיות והידע העצום שאתם מביאים איתכם, הם שמייחדים את הקורס והסטודיו ובזכותם לאחר סיום הקורס והסטאז' מצאתי בקלות עבודה ואני מגיעה לראיונות עם בטחון מלא בידע שהקניתם לי. 

תודה לכם על הקריירה החדשה שלי! " חלי , בוגרת קורס מזרן ומכשירים, נובמבר 2015. 

  

"כשהחלטתי שאני רוצה ללמוד הדרכת פילאטיס לא כל כך ידעתי איפה הכי כדאי ללמוד. שפע הקורסים שיש כיום בלבל אותי והתלבטתי בין מספר מקומות. כשהגעתי במקרה לסטודיו פליי, הפסקתי להתלבט. לאחר שיחת טלפון (ארוכה מאוד :)) עם תמיר, בה הוא ענה בסבלנות אין קץ לכל שאלה ושאלה שלי, הרגשתי בבטן שזה המקום שיהיה לי נכון למנף בו את האהבה שלי לפילאטיס למקצוע. שלוש שנים אח״כ ואני שמחה לספר עד כמה אותה תחושת בטן היתה נכונה. גל ותמיר, כל אחד הידע והמקצועיות הבלתי מתפשרת שלו, הצליחו ביחד לבנות קורס מקיף ומעמיק, שגרם לי באופן אישי לפתח עיניים מקצועיות, הבנת גוף האדם ותנועתו ואיך הפילאטיס יכול לגעת ולעזור לכל אדם ואדם בכל מצב.
לשמחתי, עם סיום הקורס המשכתי לעבוד בפליי וזה לגמרי הבית שלי לפילאטיס, שם אני ממשיכה להתפתח ולהעשיר עוד את הידע המקצועי שלי. כל מי שרוצה להיות מדריך עם ארגז כלים גדול, למי שרוצה להבין באמת את השיטה הנפלאה הזאת שנקראת פילאטיס, סטודיו פליי זה לגמרי המקום! " נאדין , בוגרת קורס מזרן ומכשירים, נובמבר 2015 

  

"אני ממליצה בחום על הקורס מדריכי פילאטיס מזרן ומכשירים של סטודיו fly. גל ותמיר הנפלאים כל כך מקצועיים, מלווים בצורה אישית, סבלנית וברורה כל אחד מהמשתתפים בקורס.  תמיר שתרם כל כך הרבה ידע מעמיק לעולם המדעים והגוף, ומעבר לזה פתח אותנו אל הגישה הטיפולית והשיקומית בצורה הייחודית שלו כפיזיותרפיסט.
וגל המקסימה שלימדה אותנו בבהירות ובידע מעמיק אל תוך עולם הפילאטיס, הרפרטואר והמון מעבר לו ונתנה לי את כל הכלים כדי להיות מורה עם ביטחון מלא. במבט לאחור הקורס נתן לי את השפה, הראייה וההבנה הכי מקצועית שיכלתי לבקש. 
מומלץ בחום!" דנה, בוגרת קורס מזרן ומכשירים, אוקטובר 2016 
 

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

סטודיו Fly | פילאטיס, גארודה, תנועה | כתובת: חיסין 5 תל אביב | טלפון: 0544619502 | מייל: studioflypilates@gmail.com

סטודיו Fly | פילאטיס, גארודה, תנועה

כתובת: חיסין 5 תל אביב

טלפון: 0747020302

פקס: 077-7860680

נייד: 0544619502

מייל: studioflypilates@gmail.com